IT Вакансії

INC4 наймає Sales Development Representative в Kyiv City, Ukraine LinkedIn

Міжнародна IT компанія Agiliway у пошуку проактивного Sales Development Representative, який буде відповідати за роботу з потенційними клієнтами та продажі в ІТ-секторі. Як SDR ви будете підтримувати команду з розвитку бізнесу та шукати нових клієнтів. Ідеальний кандидат — це вмілий мисливець, який може ефективно слухати, навчатися та передавати правильне повідомлення цільовому ICP. Sales команда INC4 шукає людину, що забере на себе відповідальність за певні етапи продажу, а саме – перевірку, ідентифікацію та кваліфікацію лідів (аутбаунд та інбаунд) та лідогенерацію (LinkedIn, Email).

обовязки sales development representative

Sales Development Representatives (SDR) – це перша людина, що спілкується з клієнтом від імені компанії. Натискаючи «Продовжити», ви приймаєте Угоду про користування LinkedIn, Політику конфіденційності та Політику щодо файлів cookie. Натискаючи кнопку «Підписатися», ви приймаєте правила сайту та політику конфіденційності. Проте є інші хороші вакансії, які можуть вам підійти. 🌆 Затишне та неформальне робоче місце біля станції метро, щодня постачається новими смачними закусками, поруч торговий центр та паркінг для велосипедів/авто. 🗓 Гнучкий 5-денний (понеділок-п’ятниця) графік та можливість повної/часткової віддаленої роботи.

Customer Sales Representative

Спеціаліст з продажу проведе додаткову зустріч, де обговорить з клієнтом усі нюанси співпраці та поставить уточнюючі питання. На основі цього він підготує комерційну пропозицію та презентує її клієнту. Отримуйте сповіщення про нові Представник з розвитку продажів https://wizardsdev.com/ вакансії в Kryvyi Rih. Отримуйте сповіщення про нові Представник з розвитку продажів вакансії в Kyiv City, Ukraine. Middle SDR обробляє більше звернень, може брати складніші проєкти в обробку, а також є ініціатором у розподілі та призначенні проєктів.

обовязки sales development representative

✅ Практичний досвід проведення дзвінків з клієнтами. ✅ 1-2 роки досвіду продажів як SDR, лідген в аутсорсинговій IT компанії. Важливо отримувати задоволення від того, що ви робите, та щиро допомагати клієнтам у просуванні їхнього бізнесу. Для цього перед першим контактом SDR вивчає проєкт, роботу сайту і дає рекомендації, які допоможуть клієнту покращити його проєкт. Для переходу на Middle SDR потрібно пропрацювати не менше п’яти місяців в агенції, освоїти Карту знань, і після скласти атестацію.

Первинний аналіз сайту: як це робить SDR

🇺🇸 Індивідуальні уроки англійської 2 рази на тиждень, з носіями мови для різних рівнів володіння, безкоштовно. 💻 Можливість роботи на власному або наданому за запитом обладнанні, в тому числі використання надійного електро- та інтернет-обладнання від компанії. ➡️ Управління CRM, наповнення бази даних потенційними інбаунд та аутбаунд клієнтами. SDR в Inweb – це фахівець, який виявляє потребу, проводить скоринг, передає ліда на SM та на етапі знайомства з проєктом клієнта може зрозуміти, які послуги йому точно не підійдуть, а які допоможуть просувати бізнес. В Inweb ми отримуємо заявки від клієнтів з різних джерел, їх важливо відстежувати і оперативно реагувати.

Після успішного скорингу та збору всієї інформації, SDR заповнює бриф (від англ. brief «зведення») та відправляє клієнту follow-up (коротке резюме домовленостей). Потім фіксує всю необхідну інформацію в CRM-систему Planfix та передає контакт фахівцю з підбору рішень. Тобто SDR визначає, чи можемо вирішити завдання клієнта.

Sales Development Representative (Salesforce & SAP) – Remote

Наш ідеальний кандидат вже досвідчений за цим напрямком, а значить – готовий включитися в процесс та отримувати задоволення від своєї роботи та результатів. SDR повинен бути готовим до того, що тут він заповнює інформацію в CRM, а через хвилину він переключається на дзвінок та комунікацію з новим клієнтом. SDR спілкується з ним і паралельно фіксує всю інформацію в брифі, не забуваючи про завдання, яке робив до дзвінка. Основне завдання SM – визначити потреби клієнта, підібрати ефективне рішення, донести цінність послуг агенції та показати переваги, чому мають обрати для співпраці саме нас. Ми надаємо доступ до знань спільноти в абсолютно новий спосіб. Експерти додають свої думки безпосередньо в кожну статтю, створену за допомогою штучного інтелекту.

  • Тобто SDR визначає, чи можемо вирішити завдання клієнта.
  • Потім фіксує всю необхідну інформацію в CRM-систему Planfix та передає контакт фахівцю з підбору рішень.
  • Важливо отримувати задоволення від того, що ви робите, та щиро допомагати клієнтам у просуванні їхнього бізнесу.
  • ➡️ Обробка потенційних інбаунд клієнтів (веб-сайт, Clutch, тощо) – перевірка, ідентифікація та кваліфікація.
  • SDR повинен вміти відмовити і дати рекомендації, якщо Inweb не може бути корисним для клієнта.
  • 🚀 Робота з унікальними спеціалістами, з можливістю брати участь у прийнятті рішень щодо підходу до розробки.

Ніколи не пропускайте сповіщення про вакансії з новим додатком LinkedIn для Windows. 📚 Повний доступ до освітньої інформації від INC4 Academy, менторство від Team Lead та 50% покриття вартості навчання на професійних курсах. 🚀 Робота з унікальними спеціалістами, з можливістю брати участь у прийнятті рішень щодо підходу до розробки. Відпочинок, участь у регулярних тім-білдингах компанії та спортивних заходах.

Sales representative

Розповідаємо, хто такий SDR, що він робить, і чому без нього в агенції не обійтися. Якщо коротко – це перша людина у компанії, з якою поспілкується клієнт, залишивши заявку на послугу агенції. Щодня ми можемо надсилати вам схожі вакансії на ел.

обовязки sales development representative

Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Вакансія була видалена або прихована роботодавцем. ⭕️ Отримання зворотнього зв’язку і, в залежності від нього, пропозиції. ➡️ Розробка та впровадження кращих практик для збільшення клієнтської бази. Розберімось, у чому різниця між цими фахівцями у відділі продажів Inweb.

Познайомитись, з’ясувати потреби, не пропонувати зайвого: хто такий SDR у Inweb

Якщо це так, є сенс продовжувати спілкування. Якщо SDR вирішує, що ми будемо корисні, він передає контакт клієнта фахівцю з підбору рішень Sales Manager. SDR повинен вміти відмовити і дати рекомендації, якщо Inweb не може бути корисним для клієнта. Заборонена бізнес-тематика для просування, нерентабельно працювати або застарілий сайт, який значно програє конкурентам.

Lead Generation Manager, Sales Representative

Неробочими днями є 21 день відпустки, 10 днів лікарняного та державні Українські свята. ➡️ Керування діяльністю із залучення потенційних клієнтів через Linkedin та email. ➡️ Обробка потенційних інбаунд клієнтів (веб-сайт, Clutch, тощо) – перевірка, sdr це ідентифікація та кваліфікація. ✅ Досвід проведення email кампаній і аутбаунд продажів у LinkedIn (B2B). Ці ролі доповнюють один одного, і комбінація цих професіоналів дозволяє оптимізувати процес продажу та досягати більш високих результатів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *